ARTIKUJT E FUNDIT

KËSHILLI KOMBËTAR I PD, JOZEFINA TOPALLI KAP GABIMIN E MADH DHE...

Menjëherë pas publikimit të rezultateve në zgjedhjet për anëtar të Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, reagon Jozefina Topalli. Ish...

Rama: Do të pastrojmë shërbimin diplomatik nga nepotizmi, gati thirrja për...

Pas nismës së qeverisë për punësimin e 1000 studentëve ekselentë në administratë në kuadër të paktit për universitetin, kryeministri Edi Rama deklaroi sot se...

Lulzim Basha i ashpër me ish-deputetë e tij: Mos më rrini...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka mbledhur sot Grupin dhe Kryesinë e Partisë Demokratike, për të diskutuar për protestat e ardhshme. Ai ka kërkuar nga...

Një orë dëshmi për lobimin në SHBA/ Basha surprizon: Ia kërkuam...

Lulzim Basha dëshmoi në prokurorinë e Tiranës për rreth një orë, ndërsa në dalje deklaroi për mediat se PD-ja dhe drejtuesit e saj nuk...

Plagoset biznesmeni shqiptar, sherri mes dy burrave për një grua

Plagoset pas nje sherri nje biznesmen shqiptar ne Itali. Mediat vendase raportojne se ngjarja ka ndodhur dje pasdite ne komunën Pratola Peligna, ku nje...

Nëse sot keni planifikuar të fluturoni drejt Italisë duhet të lexoni...

Autoriteti i Aviacionit Civil shqiptar u bën thirrje të gjithë pasagjerëve që kanë planifikuar të udhëtojnë ditën e sotme drejt Italisë dhe nga aeroportet...

LAJM I FUNDIT/ Basha thërritet në Prokurori, ja çfarë ka vendosur...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do te paraqitet sot në Prokurorinë e Tiranës, për dosjen e lobimit në ShBA. Kujojme se vetem pak dite...