VIDEO/ Rama publikon momentet teksa luan me një foshnjë në Gjirokastër

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një sërë takimesh elektorale në kuadër të fushatës ‘Bashkia që duam”.

Në turin e zhvilluar, ai ka zgjedhur të publikojë momentin më të veçantë për të.

Në videon e përcjellë në Instagram, duket kryeministri Rama teksa magjepset nga një foshnje me të cilin edhe loz, e përkëdhel dhe i puth duart.

VIDEO https://www.facebook.com/gazetatema/videos/2330944840482181/?v=2330944840482181

Rama publikon momentet teksa luan me një foshnjë në Gjirokastër

Rama publikon momentet teksa luan me një foshnjë në Gjirokastër

Gepostet von Gazeta TemA am Freitag, 22. Februar 2019