Nuk do të jetë i pranishëm në festën e PS, Rama zbulon arsyen nga Divjaka

Ditën e sotme Partia Socialiste feston 28-vjetorin e themelimit të saj.

Kryeministri Edi Rama ka zbuluar nga qyteti i Divjakës se pse nuk do të jetë i pranishëm në festën e PS për 28-vjetorin e themelimit të saj.

Sipas Ramës, nuk ka vend më të mirë se sa festosh me Erion Braçen në Divjakë.

?Sot Partua Socialiste feston një ditë shumë të rëndësishme. Më kërkuan të isha ty dhe unë i thash nuk ka vend më të mirë se sa festosh me Erion Braçen në Divjakë?, tha Rama në fillim të fjalës së tij.