Pjesë e kuriozitetit të Erion Isait, e sigurisht edhe publikut nga shtëpitë, ishte edhe takimi i parë i Xhensilës me gjyshen e Besit, Ijen, e cila tashmë njihet si Ija e Besit. Kështu nuk kishte si të mungonte një pyetje mbi këtë temë as këtë të diel në rubrikën...
Këngëtarja Fjolla Morina shpeshherë vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove prov okuese që poston në profilin e saj në “Instagram”. Në fotot që ajo poston, shumë herë nuk lë fare hapësira për imagjinatë. Por, së fundmi, Fjolla është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të një...
Disa ditë më parë u përhap me shpejtësi në media e rrjete sociale një video e ish-Ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri teksa këndonte në një lokal në Tiranë së bashku me këngëtaren Eneda Tarifa. E ftuar në "Pop Culture", Eneda u shpreh se nuk e kuptoi pse video u bë...
Jorida Tabaku njihet si një ndër femrat më sharmante në politikën shqiptare. Gjithnjë e matur dhe duke ruajtur feminalitetin, Jorida ia ka dal të jetë një ndër politikanet më të dashura për shqiptarët. Këtë herë një lajm i mirë vjen nga ish-deputetja e Partisë Demokratike. Gazeta Shqiptare mëson se...
Ajo është prezantuesja e lajmeve nga sporti me të folurën e veçantë, që mori famë të menjëhershme në Shqipëri pas kthimit nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Për jetën mes stadiumeve dhe futbollistëve dhe anët e panjohura të karakterit, që fshihen pas portretit të bukur, Lei Kraja flet në...
Ata organizojnë një emision në internet të quajtur ‘Babatunde’ . Dy amerikanët simpatikë nga makina e tyre votojnë për këngët më të bukura që qarkullojnë në botë. Këtë herë ata kanë vënë përballë këngët shqiptare përballë atyre ruse. Të përzgjedhurat nga Shqipëria ishin: ‘Çika çika’ kënga e Xhensila Myrtezait dhe...
Lorena Haliti, pas Angela Martinit apo Tika Camaj, është modelja e re shqiptare e cila po shkëlqen në SHBA. Ajo është shndërruar në fytyrën e disa kompanive në Shtetet e Bashkuara, përfshirë dhe “Ignite” , për të cilën ka bërë disa fotosesione në Utah. Haliti ka në plan ka edhe projekte...
Lorena Haliti, pas Angela Martinit apo Tika Camaj, është modelja e re shqiptare e cila po shkëlqen në SHBA. Ajo është shndërruar në fytyrën e disa kompanive në Shtetet e Bashkuara, përfshirë dhe “Ignite” , për të cilën ka bërë disa fotosesione në Utah. Haliti ka në plan ka edhe projekte...
Modelja 24-vjeçare është një nga më të pëlqyerat dhe të ndjekurat në rrjetin social “Instagram”, ku numëron 8.9 milionë ndjekës. Bëhet fjalë për Demi Rose, e cila sërish ka “ngritur temperarturat” me shfaqjen e fundit në “Instagram”, ku pozonte me bi kini. Si gjithmonë, 24-vjeçarja tregoi linjat e saj të bëshme...
Modelja 24-vjeçare është një nga më të pëlqyerat dhe të ndjekurat në rrjetin social “Instagram”, ku numëron 8.9 milionë ndjekës. Bëhet fjalë për Demi Rose, e cila sërish ka “ngritur temperarturat” me shfaqjen e fundit në “Instagram”, ku pozonte me bi kini. Si gjithmonë, 24-vjeçarja tregoi linjat e saj të bëshme...