Këto janë gjërat që duhet të fshini menjëherë nga Facebook

Me miliarda përdorues, Facebook është një nga ndikuesit më të fuqishëm në botë. Por si me çdo gjë të fuqishme duhet të jeni të kujdesshëm...

Nikolin Jaka, miliona euro tendera të qeverisë

Kryetari i Dhomës së Tregtisë, Nikolin Jaka, është një nga përfituesit më të mëdhenj të tenderave publikë, të cilat në pjesën dërrmuese janë fituar...

Amerika do të sulmojë Sirinë? Presidenti Trump: Vendosim brenda 48 orësh...

Presidenti i SHBA, Donald Trump, dënoi sulmin e dyshuar kimik në Siri dhe tha se do të marrë "vendime të rëndësishme" brenda 24 deri...

Largimi i këshilltarëve nga LSI, Kryemadhi: Njerëz të ulët

Lidhur me “hemorragjinë” e largimeve të këshilltarëve bashkiakë nga radhët e LSI për të kaluar te PS, Kryemadhi i “lau duart”, duke ia lënë...

Kryetarja e LSI-së, Kryemadhi: PD dhe LSI janë shumë pranë marrëveshjes...

PD dhe LSI janë shumë pranë marrëveshjes për të shkuar bashkë në zgjedhjet lokale të 2019. Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e ftuar në...

Kryetarja e LSI-së, Kryemadhi: Do të vijojë mosbindjen civile derisa Rama...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi deklaroi në emisionin '5 Pyetjet nga Babaramo' se protestat e opozitës do të vijojnë deri në momentin që Rama...